نگهداری از سالمندان

نگهداری از سالمندان

نگهداری از سالمندان

اگر در تهران و البرز ساکن هستید و نگران سلامت و ایمنی یکی از عزیزان سالمند خود هستید، ما به شما طلوع طب را پیشنهاد می کنیم. زندگی مستقل می تواند برای سالمندان خطرناک و مشکل ساز باشد. مشکلاتی چون بیماری ها و ناتوانی که با بالا رفتن سن ایجاد می شود می تواند کارهای ساده روزمره مانند آشپزی و نظافت را برای سالمندان مشکل سازد. جدا از این تنها زندگی کردن برای سالمندان به خاطر امکان بروز حوادثی چون زمین خوردن، سکته و ... می تواند بسیار خطرناک باشد.

نگهداری از سالمندان طلوع طب 

 مرکز خدمات پرستاری طلوع طب به سالمندان استقلال و راحتی هدیه می کند.

مرکز خدمات پرستاری طلوع طب در طی سالیان به سالمندان زیادی کمک رسانی کرده است. همچنین طلوع طب همیشه در حال رشد و پویایی بوده تا با نیازهای شما عزیزان آشنا و آماده باشد. مرکز خدمات پرستاری طلوع طب ارائه دهنده بهترین خدمات پرستاری در منزل بوده و هدف ما بی نیازی و آرامش سالمندان در محیط امن خانه آنهاست. کادر مجرب و تحصیل کرده ما با سالها تجربه و آشنایی کامل با نیازهای شما عزیزان ضامن ارائه بهترین خدمات پرستاری در منزل است.


طلوع طب با توجه به درخواست کارفرمایان گرامی و نیازهای سالمندان عزیز، پرستار مناسب شما را برای ارائه خدمات منصوب می کند. همچنین با توجه به نیاز شما ارائه خدمات به صورت بلند مدت، کوتاه مدت و مقطعی ارائه می شوند. طلوع طب دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بوده و ارائه دهنده نازل ترین تعرفه های خدمات پرستاری در منزل به شما عزیزان است.

نگهداری از سالمندان طلوع طب

 مشاوران مرکز با توجه به درخواست کارفرما و نیازهای سالمند، برنامه جامع مراقبتی مناسب هر شخص ارائه می کنند. هم چنین کارشناسان مرکز با نظارت کامل تلفنی و حضوری در منزل از کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان حاصل می کنند. خط ارتباط میان پرستاران و مرکز 24 ساعته برقرار است و تمامی تغییرات زیر نظر مرکز انجام می شود.
هدف ما ایجاد آرامش خاطر و اطمینان برای کارفرمایان گرامی و ایجاد آرامش و استقلال برای سالمندان عزیز است.

 

خدمات نگهداری از سالمندان:

- آماده سازی غذا
- نظارت بر رژیم غذایی سالمند
- کمک در غذا خوردن
- گاواژ
- کمک به سالمندان ویلچری و پوشکی
- شستشو و لباس پوشیدن
- هم نشینی شاد و سرزنده
- انجام خرید منزل
- کمک در گردش و راه رفتن
- انجام کارهای سبک منزل


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

شرکت پرستاری طلوع طب
شماره تماس ها