انجام اکوی قلب در منزل

انجام اکوی قلب در منزل

برای بیماران قلبی در وهله اول باید نوار قلب گرفته شود و اگر مشکلی وجود داشت باید به متخصص قلب و عروق ارجاع داده شود.اقدامات بعدی شامل گرفتن آزمایش خون و چکاپ آنزیم های قلبی میباشد و پس از آن فورا باید اکوی قلب انجام شود تا جدی بودن مشکل بیمار بررسی شود.

مرکز خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب با فراهم نمودن دستگاه های پیشرفته اکوی قلب می تواند این خدمات را در منزل به سالمندان عزیز ارائه دهد و دیگر نیازی نیست بیمار به بیمارستان مراجعه کند.همچنین دستورهای درمانی و دارویی لازم توسط پزشک متخصص در منزل تجویز میشود و اقدامات درمانی بعدی توسط تیم پرستاری مجرب اجرا میشود.گاهی نیز خوب است که بیمار از محیط بیمارستان دور باشد زیرا ممکن است به او استرس وارد شود و در نتیجه آزمایشات تاثیر بگذارد.

نوار قلب در منزل

مرکز طلوع طب با دارا بودن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و ثبت رسمی می تواند تمامی خدمات پزشکی و پرستاری را به صورت کامل در منزل یا محل کار به کلیه افراد ارائه نماید و همچنین با کلیه نهادها و سازمانهای خصوصی قرارداد ببندد.

در زندگی پر مشغله امروز و ترافیک سنگین کاری ارائه خدمات در منزل پیشرفت قابل توجهی داشته است و شرکت طلوع طب با بهره گیری از پرسنلی مجرب و ماهر خدمات شایانی را به بیماران عرضه میکند.

 

021-66121972
021-62914000


شرکت پرستاری طلوع طب
شماره تماس ها