درباره ما

درباره ما

طلوع طب مورد اعتماد تهران

بهترین خدمات پرستاری برای عزیزان شما

طلوع طب ارایه دهنده بهترین خدمات پرستاری با 8 سال تجربه حرفه ای خدمات مراقبت وپرستاری است و با ارتباط مداوم با پزشکان متخصص و فوق تخصص ضامن سلامت بیماران شما خواهد بود.
علاوه بر نیازهای جسمی و عاطفی عزیزان شما، کارشناسان ما اماده ارایه مشاوره پزشکی مراقبتی و مالی به شما عزیزان هستند.
سلامت و ارامش  عزیزان شما اولویت طلوع طب می باشد.


اگر به دنبال یک مرکز جامع ارائه خدمات پرستاری می گردید، طلوع طب با کادری مجرب حرفه ای و با سابقه متشکل از مراقبان و پرستاران تحصیل کرده و پزشکان متخصص و فوق تخصص آماده کمک به شما کارفرمای گرامی است. تیم کارشناسان طلوع طب با تدوین و اجرای برنامه مراقبت و درمان مناسب بیمار شما در کنارتان هستند. همچنین پشتیبانی 24 ساعته طلوع طب در عین آرامش خاطر شما عزیزان، ضامن کیفیت خدمات مرکز خواهد بود. همچنین طلوع طب دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است و طبق تعرفه های وزارت خانه فعالیت می کند و نازل ترین قیمت های خدمات پرستاری و مراقبتی را ارائه می کند.

خدمات مرکز پرستاری طلوع طب

 

خدمات ما

 طلوع طب ارائه دهنده خدمات پرستاری و مراقبتی با توجه به نیازهای شما در آرامش منزل شماست. طلوع طب تلاش می کند شما در عین راحتی و استقلال زندگی کنید. تیم مجرب و آموزش دیده طلوع طب در کنار کارفرما و کارشناسان تخصصی ترین خدمات پرستاری و مراقبت در منزل را ارائه می کند.

خدمات ما شامل: سالمندان، بزرگسالان و کودکان سالم و بیمار می شود و تیم مجرب و با سابقه ما آماده ارائه خدمات به بیماران آی سی یو و... نیز می باشند.

 

خدمات پرستاری

پرستاران و بهیاران تحصیل کرده مرکز آماده ارائه خدمات به بیماران عزیز در راحتی منزل آنها هستند. این خدمات با توجه به درخواست کارفرما و نیازهای بیمار، توسط کارشناسان مرکز برنامه ریزی و تدوین شده و توسط پرستاران مرکز ارائه می شوند. این خدمات عبارتند از:

 • مشاهده و ارزیابی حرفه ای بیمار
 • برنامه ریزی درمان و پرستاری
 • نظارت بر وضعیت
 • درمان
 • مانیتورینگ
 • مشاوره تخصصی
 • اعزام پزشک متخصص
 • پرستاری حرفه ای واحد مراقبت های ویژه ICU

خدمات مراقبتی

مراقبین آموزش دیده و مجرب مرکز آماده ارائه خدمات مراقبتی، کمک در امور منزل، همنشینی و پرستاری از سالمندان، کودکان و بانوان باردار هستند. این خدمات شامل:آماده سازی غذا

 • مراقبت و غذا دادن به کودکان
 • انجام خرید منزل
 • نظافت
 • انجام کارهای سبک منزل
 • آموزش و هم نشینی کودکان
 • هم صحبتی با سالمندان و بانوان باردار
 • یاداوری و مدیریت داروها

مراقبت ویژه از سالمندان

این مراقبت ویژه سالمندان است که توان زندگی به صورت کاملا مستقل ندارند و ترجیح می دهند در آرامش منزل خود از خدمات مراقبتی استفاده کنند. مراقبان حرفه ای ما آشنا به تمام نیازهای سالمندان هستند.

مشاوران مرکز با توجه به درخواست کارفرما و نیازهای سالمند، برنامه جامع مراقبتی مناسب هر شخص ارائه می کنند. هم چنین کارشناسان مرکز با نظارت کامل تلفنی و حضوری در منزل از کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان حاصل می کنند. خط ارتباط میان پرستاران و مرکز 24 ساعته برقرار است و تمامی تغییرات زیر نظر مرکز انجام می شود.

هدف ما ایجاد آرامش خاطر و اطمینان برای کارفرمایان گرامی و ایجاد آرامش و استقلال برای سالمندان عزیز است. این خدمات عبارتند از:

- آماده سازی غذا

- نظارت بر رژیم غذایی سالمند

- کمک در غذا خوردن

- گاواژ

- کمک به سالمندان ویلچری و پوشکی

- شستشو و لباس پوشیدن

- هم نشینی شاد و سرزنده

- انجام خرید منزل

- کمک در گردش و راه رفتن

- انجام کارهای سبک منزل

 

فروش و اجاره تجهیزات پزشکی

طلوع طب تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران و سالمندان را با نازل ترین قیمت و بالا ترین کیفیت و ضمانت ارائه می دهد. هدف طلوع طب راحتی و آرامش خاطر شما کارفرمایان عزیز است.

مرکز پرستاری در منزل طلوع طب

 چه چیز طلوع طب را از بقیه مراکز متمایز میکند؟

مرکز جامع طلوع طب فقط پرسنل مجرب و مورد اعتماد که در قبال بیماران دلسوز هستند استخدام می کند. تمامی سوابق و تحصیلات انها در روند استخدام بررسی شده و فقط زمانی که اعتماد کامل مرکز را کسب کنند به تیم طلوع طب می پیوندند.

طلوع طب تابع تعرفه های مصوب وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی است وبهترین خدمات پزشکی و پرستاری را با نازل ترین قیمت ها ارایه میکند. همچنین کارشناسان مالی و پزشکی ما اماده ارایه مشاوره به شما هستند.

تمامی پرستاران و مراقبان این مرکز اموزش دیده و مجرب هستند و پیشینه و سابقه انها بررسی میشود. مرکز پرستاری مناسب شرایط انتظارات و نیازهای شما برایتان منصوب میکند. انعطاف ساعت ها و خدمات ما ضامن راحتی و اسایش شماست.


شرکت پرستاری طلوع طب
شماره تماس ها