آبله مرغان یک بیماری عفونی در کودکان است که قدرت سرایت بالایی دارد و کودک به توجه و مراقبت تا زمان بهبودی نیاز دارد.در ادامه مطلب به علائم آبله مرغان و روشهایی برای بهبود آن اشاره میکنیم.

عادت ناخن جویدن در برخی کودکان وجود دارد که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و اگر ترک نشود تا دوران بزرگسالی نیز همراه فرد خواهد بود.در این مقاله به بررسی این عادت و روشهای ترک و درمان آن می پردازیم.

بیشتر مادران در ابتدای تولد نوزاد خود دچار استرس می شوند و قادر به رسیدگی و مراقبت از نوزاد نیستند.بنابراین بهتر است از اطرافیان و یا پرستار بچه کمک بگیرند.در این مقاله توضیح مختصری درباره روش مراقبت از نوزاد بیان شده است.

اغلب والدین شاغل جهت نگهداری از کودک خود در منزل اقدام به استخدام پرستار کودک می کنند.بنابراین لازم است اطلاعات کافی در این مورد داشته باشند.در این مقاله چگونگی استخدام پرستار و وظایف انها شرح داده شده است.

به علت شلوغ بودن زندگی های امروزی و شاغل بودن اکثر زنان اسنخدام پرستار جهت نگهداری کودک در منزل بسیار رایج شده است.اما باید در انتخاب یک پرستار مناسب بسیار دقت کرد تا از امنیت کودک در تمام جهات مطمئن بود.

پزشکان به منظور تشخیص بیماری ها و درک درست از وضعیت سلامت بدن نیاز به انجام تست ها و آزمایشات مختلفی دارند. در مقاله زیر 10 آزمایش معمول پزشکی به طور کلی برای شما توضیح داده شده اند.

رعایت این نکات هنگام پرستاری از عزیزان بیمار از گسترش بیماری جلوگیری می کند. یکی از نکاتی که باید بدانیم این است که میکروب های حامل سرماخوردگی و آنفولانزا همه جا هستند و ساعتها روی سطوح مخلف زنده می مانند.

پیدا کردن پرستار بچه مناسب یکی از مهم ترین چالش های والدین است. پرستاران کودک طی دوره کوتاه آموزشی خود آمادگی لازم برای انجام وظایف خود پیدا می کنند.

شرکت طلوع طب ارائه دهنده بهترین خدمات پرستاری با 8 سال تجربه حرفه ای خدمات مراقبت و پرستاری است و با ارتباط مداوم با پزشکان متخصص و فوق تخصص ضامن سلامت بیماران شما خواهد بود.

شرکت پرستاری طلوع طب
شماره تماس ها