بیمارستان ها و مراکز مراقبتی دارای قوانین و ساختار منظمی هستند. در مقابل کسانی که از خدمات پرستاری در منزل استفاده می کنند زندگی مستقل و خود مختار خود را حفظ می کنند.

امروزه با پیشرفت در خدمات مونیتورینگ پزشکی و پرستاری در منزل، کیفیت خدمات ارایه شده در منزل هم سطح بیمارستان ها و مراکز درمانی مجهز شده است. بسیاری از تحقیقات نشان می دهند که بیماران ترجیح می دهند دوران نقاهت پس از عمل جراحی را در منزل سپری کنند و در آرامش منزل خود درمان شوند.

پزشکان به منظور تشخیص بیماری ها و درک درست از وضعیت سلامت بدن نیاز به انجام تست ها و آزمایشات مختلفی دارند. در مقاله زیر 10 آزمایش معمول پزشکی به طور کلی برای شما توضیح داده شده اند.

برای حفظ احترام خود و عزت نفس بیماران دارای معلولیت جسمی، نکات زیر را همیشه هنگام معاشرت و پرستاری از معلولین در نظر داشته باشید.

شرکت طلوع طب ارائه دهنده بهترین خدمات پرستاری با 8 سال تجربه حرفه ای خدمات مراقبت و پرستاری است و با ارتباط مداوم با پزشکان متخصص و فوق تخصص ضامن سلامت بیماران شما خواهد بود.

زمان هایی که ما و فرزندانمان در کنار دریا و استخر در حال تفریح هستیم اصلا به خطرات و حوادث فکر نمی کنیم. اما متاسفانه غرق شدن یکی از عمده ترین دلایل مرگ کودکان 1 تا 14 سال و اولین دلیل مرگ کودکان 1 تا 4 سال است.

ورزش کردن و مشارکت در فعالیت های ورزشی بخش مهمی از زندگی سالم و فعال کودکان است. ولی خطر بروز آسیب همیشه در کمین است.

با توجه به شرایط زندگی امروزه ی ما و شلوغی شهرها، راحت ترین و به صرفه ترین گزینه دریافت خدمات پزشکی، مراکز پرستاری در منزل هستند.

ماساژدرمانی عبارت است از مهارتی که در آن فرد آموزش دیده و حرفه ای اقدام به اعمال فشار و مالیدن وحرکت بر بافت های نرم بدن که شامل عضلات، تاندون ها، بافت های همبند، رباط ها و پوست میشود می کند.

شرکت پرستاری طلوع طب
شماره تماس ها