امروزه با پیشرفت در خدمات مونیتورینگ پزشکی و پرستاری در منزل، کیفیت خدمات ارایه شده در منزل هم سطح بیمارستان ها و مراکز درمانی مجهز شده است. بسیاری از تحقیقات نشان می دهند که بیماران ترجیح می دهند دوران نقاهت پس از عمل جراحی را در منزل سپری کنند و در آرامش منزل خود درمان شوند.

در بعضی مواقع فرزندان و پدر و مادر فاصله زیادی از یکدیگر دارند، همچنین با مشغله های امروزی و فشارهای موجود نگه داری از آنها می تواند بسیار خسته کننده و اذیت کننده باشد. این خستگی های جسمی و ذهنی راه حل بسیار ساده ای دارد

برای حفظ احترام خود و عزت نفس بیماران دارای معلولیت جسمی، نکات زیر را همیشه هنگام معاشرت و پرستاری از معلولین در نظر داشته باشید.

این خدمات معمولا به سه دسته کلی تقسیم می شوند: مراقبت، پرستاری بلند مدت و پرستاری کوتاه مدت. در ادامه هریک را برایتان شرح می دهیم.

یکی از حقایق تلخ زندگی این است که با بالا رفتن سن بدن فرسوده می شود و احتیاج به مراقبت و درمان بیشتری پیدا می کند. به عنوان یک سالمند، امکان دارد نتوانید مثل قبل حرکت کنید. به این منظور امکان دارد به درمان های بلند مدت برای بازیابی قدرت عضلات خود و یا حتی درمان دارویی احتیاج داشته باشید.

رعایت این نکات هنگام پرستاری از عزیزان بیمار از گسترش بیماری جلوگیری می کند. یکی از نکاتی که باید بدانیم این است که میکروب های حامل سرماخوردگی و آنفولانزا همه جا هستند و ساعتها روی سطوح مخلف زنده می مانند.

پیدا کردن پرستار بچه مناسب یکی از مهم ترین چالش های والدین است. پرستاران کودک طی دوره کوتاه آموزشی خود آمادگی لازم برای انجام وظایف خود پیدا می کنند.

اگر شما نیز از علاقمندان رشته های پرستاری هستید، باید بدانید که پرستاری مراقبت های ویژه شامل چه مواردی می شود. بعد از اینکه با این رشته آشنا شدید، می توانید برای گرفتن تخصص در این رشته اقدام کنید.

شرکت طلوع طب ارائه دهنده بهترین خدمات پرستاری با 8 سال تجربه حرفه ای خدمات مراقبت و پرستاری است و با ارتباط مداوم با پزشکان متخصص و فوق تخصص ضامن سلامت بیماران شما خواهد بود.

شرکت پرستاری طلوع طب
شماره تماس ها