برخی بیماران به دلیل شرایط خاص خود نیازمند مراقبت های متعدد و دائم در زمینه جسمی و روحی هستند.اینگونه بیماران در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان بستری شده و مراقبت های کامل پرستاری از آنها صورت می گیرد.

یکی از خدمات مرکز طلوع طب ویزیت پزشک در منزل می باشد.ویزیت پزشک عمومی، متخصص،فوق تخصص و پزشک ویژه از جمله مواردی هستند که توسط طلوع طب به بیماران و سالمندان عزیز ارائه میشوند.

یکی دیگر از خدمات مرکز طلوع طب ارائه خدمات آزمایشگاهی در منزل می باشد.انجام نمونه گیری در منزل و ارسال جواب آن در سریعترین زمان از جمله ویژگی های این مرکز می باشد.

مراقبت های ویژه در منزل شامل ارائه خدمت به کسانی است که بیماری پیشرفته دارند و نیاز به استفاده از دستگاه های ICU و CCU دارند.در ادامه مطلب به مزایا و چگونگی مراقبت های ویژه بیماران در منزل می پردازیم.

تغییرات بدنی سالمندان و کم تحرکی آنان باعث بروز مشکلاتی در بدن آنها میشود که یکی از آنها توقف ناگهانی جریان خون در مغز است که منجر به سکته قلبی می شود.در ادامه مطلب به عوارض سکته قلبی و روشهای مراقبت از آن می پردازیم.

تغییرات بدنی سالمندان و کم تحرکی آنان باعث بوجود آمدن مشکلاتی در بدن آنها میشود. یکی از آن مشکلات وقفه ناگهانی جریان خون در بدن است که منجر به سکته قلبی می شود که باید فورا اورژانس فوریتهای پزشکی را خبرکرد.در این مقاله به علایم حمله قلبی و درمان آن می پردازیم.

تغییرات بدنی سالمندان و کم تحرکی آنان باعث بروز مشکلاتی در بدن آنها میشود که یکی از آنها رسوب چربی در دیواره رگهای خونی است که منجر به فشار قلب می شود که با درد نیز همراه است و باید فورا پزشک را مطلع کرد.

در بعضی مواقع فرزندان و پدر و مادر فاصله زیادی از یکدیگر دارند، همچنین با مشغله های امروزی و فشارهای موجود نگه داری از آنها می تواند بسیار خسته کننده و اذیت کننده باشد. این خستگی های جسمی و ذهنی راه حل بسیار ساده ای دارد

در این مقالات قصد داریم شما را به طور کلی با تجهیزات مختلف پزشکی، طرز کار آنها و مواقع استفاده از آنها آشنا کنیم. این تجهیزات از ساده ترین تجهیزاتی که دیده اید تا تجهیزات پیچیده را شامل می شود. با ما همراه باشید.

شرکت پرستاری طلوع طب
شماره تماس ها