رعایت مسائل ایمنی در حمام از مهم ترین مواردی است که اعضای خانواده سالمند باید به آن توجه کنند.زیرا سالمندان به دلیل ضعف جسمانی و عدم تعادل ممکن است در حمام به زمین بخورند و آسیب های جبران ناپذیری به بدن آنها وارد شود.

برای بیماران و سالمندان بهترین مکان برای آرامش و استراحت منزل است.برای سالمندانی که در منزل خود به تنهایی زندگی میکنند ضروری است که خانه ای امن از هر لحاظ برای آنها فراهم شود تا خطری آنها را تهدید نکند.

رعایت نکات ایمنی در انباری و پلکان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به آن توجه بسیار شود.در ادامه مطلب به پاره ای نکات ایمنی در انباری و راهروها به طور مختصر اشاره می کنیم.

نکات ایمنی برای پیشگیری از وقوع خطر در تمام نقاط خانه باید رعایت شود و افراد نسبت به آن آگاهی داشته باشند.در این مقاله به نکات ایمنی در اتاق نشیمن اشاره می کنیم.

محل زندگی افراد مخصوصا سالمندان باید از هر لحاظ امن و قابل اطمینان باشد.هر ساله علت بیشتر مرگ و میرها حوادث خانگی هستند.با آگاهی از این خطرات و چگونگی به وجود آمدن آنها می توان تا حد زیادی از وقوع این حوادث پیشگیری کرد.در این مقاله به راهنمایی هایی جهت رعایت نکات ایمنی در آشپزخانه اشاره می کنیم.

برخی از سالمندان پس از ترخیص از بیمارستان و یا به دلایلی دیگر در منزل خود بستری میشوند و پرستاری از آنها در منزل صورت میگیرد.اما باید به محیط اتاقی که بیمار در آن استراحت میکند توجه بسیار شود تا موجب آسایش بیمار و راحتی پرستار باشد.در ادامه مطلب به بررسی ویژگی های محیط اطراف بیمار میپردازیم.

اگر پرستار یک بیمار آلزایمر هستید و یا از عزیز بیماری مراقبت می کنید، باید در نظر داشته باشید با پیشرفت آلزایمر در بیمار، قدرت مدیریت کارها و وظایف روزمره کاهش پیدا می کند. نکات کاربردی زیر را به کار بگیرید تا در بیمار حس استقلال و احترام و عزت نفس ایجاد کنید.

شرکت طلوع طب ارائه دهنده بهترین خدمات پرستاری با 8 سال تجربه حرفه ای خدمات مراقبت و پرستاری است و با ارتباط مداوم با پزشکان متخصص و فوق تخصص ضامن سلامت بیماران شما خواهد بود.

اقلام روزمره داخل منزل شما، مانند دارو ها و یا تمیز کننده ها میتواند برای کودکان مسمومیت ایجاد کند.( این مواد فقط شامل شوینده هایی با علامت خطرناک نیست، تمامی مواد می توانند مسمومیت ایجاد کنند)

شرکت پرستاری طلوع طب
شماره تماس ها