جدید

پیر شدن حق هر انسانی است اما این پیر شدن به تنهایی کافی نیست و باید با افزایش کیفیت زندگی سالمندان همراه باشد.معمولاافزایش سن رابطه مستقیمی با میزان ناتوانی در انجام امور دارد و به همین دلیل یک سوم سالمندان نیاز به مراقبت و کمک در انجام امور روزمره خود دارند.

سالمندان نیازهای گوناگونی دارند که باید شرایطی مهیاشود تا بتوانند به گونه ای نیازهای خود را رفع کنند و از دوران سالمندی خود لذت ببرند و احساس بیهودگی نکنند.

اگر پرستار یک بیمار آلزایمر هستید و یا از عزیز بیماری مراقبت می کنید، باید در نظر داشته باشید با پیشرفت آلزایمر در بیمار، قدرت مدیریت کارها و وظایف روزمره کاهش پیدا می کند. نکات کاربردی زیر را به کار بگیرید تا در بیمار حس استقلال و احترام و عزت نفس ایجاد کنید.

این خدمات معمولا به سه دسته کلی تقسیم می شوند: مراقبت، پرستاری بلند مدت و پرستاری کوتاه مدت. در ادامه هریک را برایتان شرح می دهیم.

یکی از حقایق تلخ زندگی این است که با بالا رفتن سن بدن فرسوده می شود و احتیاج به مراقبت و درمان بیشتری پیدا می کند. به عنوان یک سالمند، امکان دارد نتوانید مثل قبل حرکت کنید. به این منظور امکان دارد به درمان های بلند مدت برای بازیابی قدرت عضلات خود و یا حتی درمان دارویی احتیاج داشته باشید.

اگر شما نیز از علاقمندان رشته های پرستاری هستید، باید بدانید که پرستاری مراقبت های ویژه شامل چه مواردی می شود. بعد از اینکه با این رشته آشنا شدید، می توانید برای گرفتن تخصص در این رشته اقدام کنید.

شرکت طلوع طب ارائه دهنده بهترین خدمات پرستاری با 8 سال تجربه حرفه ای خدمات مراقبت و پرستاری است و با ارتباط مداوم با پزشکان متخصص و فوق تخصص ضامن سلامت بیماران شما خواهد بود.

با توجه به شرایط زندگی امروزه ی ما و شلوغی شهرها، راحت ترین و به صرفه ترین گزینه دریافت خدمات پزشکی، مراکز پرستاری در منزل هستند.

شرکت پرستاری طلوع طب ارائه دهنده خدمات پرستاری و مراقبتی با توجه به نیازهای شما در آرامش منزل شماست. طلوع طب تلاش می کند شما در عین راحتی و استقلال زندگی کنید. تیم مجرب و آموزش دیده طلوع طب در کنار کارفرما و کارشناسان تخصصی ترین خدمات پرستاری و مراقبت در منزل را ارائه می کند.

شرکت پرستاری طلوع طب
شماره تماس ها