سالمندانی که مستقل زندگی میکنند و وابستگی کمی به اطرافیان خود دارند باید مورد حمایت قرار گیرند تا به این سبک زندگی ادامه دهند.تنهایی ممکن است سالمندان را به سمت وابستگی به دیگران سوق دهد.بنابراین ایجاد نوعی سرگرمی برای آنان در طول روز می تواند بسیار موثر باشد.

سالمندی و کهولت سن یک فرایند تدریجی اما همگانی است.سرعت این فرایند در افراد مختلف متفاوت است و میتوان با رعایت برخی نکات بهداشتی و تغذیه ای این دوران را با حداقل مشکلات جسمی و روحی سپری کرد.

اگر پرستار یک بیمار آلزایمر هستید و یا از عزیز بیماری مراقبت می کنید، باید در نظر داشته باشید با پیشرفت آلزایمر در بیمار، قدرت مدیریت کارها و وظایف روزمره کاهش پیدا می کند. نکات کاربردی زیر را به کار بگیرید تا در بیمار حس استقلال و احترام و عزت نفس ایجاد کنید.

این خدمات معمولا به سه دسته کلی تقسیم می شوند: مراقبت، پرستاری بلند مدت و پرستاری کوتاه مدت. در ادامه هریک را برایتان شرح می دهیم.

یکی از حقایق تلخ زندگی این است که با بالا رفتن سن بدن فرسوده می شود و احتیاج به مراقبت و درمان بیشتری پیدا می کند. به عنوان یک سالمند، امکان دارد نتوانید مثل قبل حرکت کنید. به این منظور امکان دارد به درمان های بلند مدت برای بازیابی قدرت عضلات خود و یا حتی درمان دارویی احتیاج داشته باشید.

شرکت طلوع طب ارائه دهنده بهترین خدمات پرستاری با 8 سال تجربه حرفه ای خدمات مراقبت و پرستاری است و با ارتباط مداوم با پزشکان متخصص و فوق تخصص ضامن سلامت بیماران شما خواهد بود.

اگر در تهران ساکن هستید و نگران سلامت و ایمنی یکی از عزیزان سالمند خود هستید، ما به شما طلوع طب را پیشنهاد می کنیم. زندگی مستقل می تواند برای سالمندان خطرناک و مشکل ساز باشد.

طلوع طب ارائه دهنده تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران در منزل با نازل ترین قیمت و ضمانت اصلی می باشد.

یکی از مهم ترین عوامل سلامتی هنگام کهولت سن، پیروی از یک رژیم غذایی متعادل است. رژیم غذایی مناسب به شما کمک میکند تا همیشه پرانرژی باشید، وزن مناسب داشته باشید ومواد مغذی مورد نیاز بدنتان را به دست بیاورید. همچنین ریسک به وجود امدن بیماری های مزمن مانند دیابت و مشکلات قلبی را کم میکند.

شرکت پرستاری طلوع طب
شماره تماس ها